Ważne jest, by być zauważalnym.

Genialna reklama to bez wątpienia taka reklama, która jest widoczna i trafia do jak najogromniejszej liczby osób. Coraz bardziej pospolite stało się stosowanie do tego typu celów różnego typu portali społecznościowych. Dziś kampania wyborcza w przypadku wyborów samorządowych się rozkręca i bardzo często możemy dostrzec w mediach społecznościowych profile polityków, którzy finansują swoje własne kandydatury, ażeby dotrzeć do jak największej społeczności osób i zebrać jak najwięcej przychylnych sobie ludzi. Jednak nie dla wszystkich media społecznościowe stały się popularne. Dlatego bardzo dużą ilość ludzi, zwłaszcza tych starszych, należy przekonać posiłkując się zupełnie innymi metodami.

Do takowych sposobów należą broszurki, plakaty rozwieszane na słupach ogłoszeniowych, oraz billboardy, do których stosowane są podwórka osób, które wyrażą zgodę na tego typu aktywność. Zamożniejsi kandydaci z liczniejszych gremiów, w szczególności w dużych ośrodkach miejskich mogą sobie pozwolić na banery reklamowe, przykładowo w centrach handlowych, a także na afisze, które ze 100% pewnością przyciągną uwagę każdego kierowcy jeżdżącego po szosach. Ważne jest, aby być widocznym.

Poprzez to tak nie łatwo w tym czasie mają inni reklamodawcy, na przykład promotorzy różnego rodzaju imprez , np. festiwali, czy także pracodawcy, którzy bardzo często zmuszeni są poświęcać się oraz swoje własne ogłoszenia promujące przyklejać na plakatach wyborczych, jednakże mogą być niemalże pewni, że wkrótce ich plakaty zostaną zerwane, lub ktoś zakryje ich ogłoszenie afiszem z twarzą kandydata. Ten czas to też istotna bitwa na afisze między najpopularniejszymi pretendentami z konkurencyjnych komitetów wyborczych.

Autor: banery Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *