Stabilizator w zwykły sposób pozwala na kierowanie ruchem kamery.

Przyszłościowy amortyzator obrazu lanparte gimbal zapewni znakomitą stabilność zdjęć a także ekranizacji wykonanych telefonem albo kamerą GoPro. Jest to gimbal, który pozwala na wmontowanie w jednym urządzeniu telefonu lub Gopro, w zasadzie gimbale są albo polecane do telefonów komórkowych albo do Gopro. Lanparte Gimbal gwarantuje Państwu płynne ujęcia w każdych okolicznościach, ustabilizując obraz w 3 symetriach (lewo-prawo, góra-dół i pochylanie na boki) dzięki precyzyjnym oraz bardzo cichym napędom bezszczotkowym, które błyskawicznie precyzują ruch kamery.

Stabilizator w prosty sposób pozwala na kierowanie ruchem kamery, przeciwdziała przypadkowym i gwałtownym  pociągnięciom stosując spowolniony manewr góra-dół i monitorowany ruch lewo-prawo, pokierując obiektyw dokładnie tam, dokąd chcemy. Stabilizator ten ma tryb inteligentnego wyważania a dodatkowo dokładnie regulowaną przeciwwagę, dzięki czemu można go użytkować z każdym telefonem komórkowym o wielkości wyświetlacza do pięć.5-6″ oraz kamerami GoPro Hero 3+/4. Stabilizator ten jest w gotowości do wykorzystania w ciągu niepełnej chwili, bez konieczności skomplikowanej konfiguracji. żeby filmować też najnowszymi kamerkami GoPro pięć oraz GoPro 6 wystarczy przyłączyć opcjonalne przymocowanie LanParte GCH-Go5. Gimbal bez wątpienia jest bardzo intuicyjny jeśli chodzi o obsługę, ma tylko 1 pstryczek wł. urządzenia a jego praca jest niesamowicie intuicyjna. Nie działa w trybie odwróconym tak zwany z kamerą u spodu a z rączką u góry. Schowaną w funkcjonalnym, gumowanym uchwycie baterii, łatwo zmienić, tylko wystarczy nacisnąć przycisk.

Naładowana bateria wystarczy do 3 godzin nieustannej pracy, u dołu posiada miernik LED mówiący o stopniu naładowania baterii. Calusieńki sprzęt jest bardzo lekki (niecałe 0,5kg) a także bardzo łatwy w obsłudze, wyborny jednocześnie do fachowego użycia, jak i do tworzenia przepięknych pamiątek z familijnych eskapad.

Zobacz więcej: lanparte gimbal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *