Nie mieliśmy pojęcia za co się zabrać na samym początku

Z ukochanym wynieśliśmy się do odmiennego lokalu mieszkalnego, gdzie ściany były przysłowiowo „gołe”. Nie mieliśmy pojęcia za co się zabrać na samym starcie a także od czego zacząć urządzanie naszego lokalu mieszkalnego. Padło na  łatwą  rzecz, ale taką, która była by naszym miejscem wyjścia, do której będziemy wybierać w przyszłości dekoracje. Mówię tu o oświetleniu. Swój dbór może się zdać niektórym irracjonalny, niemniej jednak my nie należymy do grupy konwencjonalnych osób.

Dzięki losowaniu rozpoczęliśmy od miejsca, gdzie ja siedzę dużo czasu, a jest to łazienka. Ledy zamontowane w sufit to była najwspanialsza możliwość jeżeli już chodzi o oświetlenie toalety, ponieważ posiadamy tam relatywnie niski sufit i utracilibyśmy dodatkowe miejsce na wiszącą lampę.

Kolejny w kolumnie był duży pokój. Dla mnie jest to pokój spokoju, gdzie po robocie mam możliwość sobie wypocząć wykładając się na wznak, poprzez to również jako światło głównego pokoju wyselekcjonowałam lampy podłogowe z opcją regulacji natężenia oświetlenia. Przydatna możłiwość ściemnić oświetlenie, w momencie kiedy mam bolącą głowę oraz po prostu chcę poleżeć w mroku.

Dotychczas nasze wybory były prawdopodobnie zwyczajne i proste, ale za to zaszaleliśmy w holu a także kupiliśmy sobie bardzo duży kinkiet. Piękny szklany  ze zwisającymi elementami, jak sople , które pod wpływem jarzeniówki błyszczały się wszystkimi barwami tęczy. Powodowało to, że będąc w holu człowiek czuł się jak Alicja w krainie czarów, gdzie pełno kolorów a także kolorów świateł.

1-szy element w meblowaniu za nami, właśnie czas wybrać całą resztę do światła.

Autor: żyrandole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *